Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 156
» Latest member: Rony
» Forum threads: 108
» Forum posts: 564

Full Statistics

Online Users
There are currently 8 online users.
» 0 Member(s) | 8 Guest(s)

Latest Threads
Echoes of Einhasad's Fury...
Forum: News [Aktualności]
Last Post: Sayha
21-03-2023, 21:12
» Replies: 3
» Views: 1 317
Territory War w Horizon 2
Forum: Problem Reports [Zgłoszenia problemów]
Last Post: Khaan
31-01-2023, 17:21
» Replies: 6
» Views: 1 153
Ban na ip ?
Forum: Problem Reports [Zgłoszenia problemów]
Last Post: Sayha
18-01-2023, 21:02
» Replies: 1
» Views: 469
Horizon 2 a zmiany w klas...
Forum: Suggestions [Sugestie]
Last Post: Kamal
17-01-2023, 19:31
» Replies: 2
» Views: 628
seecurity
Forum: Support [Wsparcie]
Last Post: Sayha
15-01-2023, 12:42
» Replies: 8
» Views: 5 309
Horizon 2!
Forum: News [Aktualności]
Last Post: Sayha
12-11-2022, 13:24
» Replies: 10
» Views: 4 712
NEW OPENING [NOWE OTWARCI...
Forum: News [Aktualności]
Last Post: Sayha
11-11-2022, 16:01
» Replies: 0
» Views: 878
Pytania odnośnie Horizon2
Forum: News [Aktualności]
Last Post: Sayha
03-11-2022, 16:01
» Replies: 1
» Views: 963
Shiftowanie mobów
Forum: Suggestions [Sugestie]
Last Post: Sayha
11-10-2022, 21:35
» Replies: 2
» Views: 3 469
Roanoke
Forum: Clan Recruitment [Rekrutacja klanów]
Last Post: 12norbert34
26-09-2022, 21:20
» Replies: 4
» Views: 4 947

 
  Ban na ip ?
Posted by: txmtomek - 18-01-2023, 17:10 - Forum: Problem Reports [Zgłoszenia problemów] - Replies (1)

chciałbym się dowiedzieć za co ten ban na ip ?

Print this item

  Horizon 2 a zmiany w klasach
Posted by: Kamal - 16-01-2023, 08:11 - Forum: Suggestions [Sugestie] - Replies (2)

Cześć,

Mam sugestię dotyczącą balansu klas - Horizon 2 wprowadził bardzo duże zmiany w klasach - w niektórych przypadkach najsilniejsi DD (damage dealer), healerzy, etc. otrzymali bardzo znaczące poprawki - przykłady to: TITAN z nową możliowością enchantu Over the body na POWER... ŁUCZNICY - skill seven arrow enchant DUEL... healerzy CHAIN HEAL enchant w COST... nawet dwarfy Dwarfy dostały coś znaczącego czyli magic ULITMATE DEFENSE.

A summonerzy dostali ścieżkę enchantu jednego skilla single target o długim reuse, który w PvP jest okrojony do połowy swojej mocy! i to enchantu w PVE...

Moim zdaniem porażka - dlatego wychodzę z propozycją innej zmiany - grono przywoływaczy wnisokuje o zmianę umiejętności transferu atrybutu z postaci na przywołańca. Obecnie atrybut przenosi się w 70% zgodnie z mechaniką Lineage 2 - my wnioskujemy o pełne (100%) przeniesienia atrybutu na nasze "pociechy".

Proszę o oficjalną odpowiedź Administracji.

Print this item

  Territory War w Horizon 2
Posted by: Kamal - 16-01-2023, 07:56 - Forum: Problem Reports [Zgłoszenia problemów] - Replies (6)

Cześć,

Chciałbym zgłosić BUG-a związanego z mechanizmem wojen terytorialnych. Horozin 2 wprowadziło możliwość odzyskania zdobytego zamku przez NPC w przypadku gdy Klan który pierwotnie zdobył zamek okazuje się zbyt słaby aby go utrzymać we władzy. Warunkiem aktywności zamku, czy całego terytorium podczas wojen terytorialnych jest proklamacja władzy w terytorium - działa to na przykład w zakresie fortów, balist, zapasów, etc. Powinno też działać wstecznie na benefity terytorialne w postaci flag (błogosławieństw). Jeśli NPC kontrolują zamek błogosławieństwo nie jest dostępne podczas wojny terytorialnej, która od początku została zaprojektowana jako element rozgrywki pomiędzy Klanami w formule large scale PvP.

W trakcie pierwszego TW po aktualizacji aktywne były jedynie forty: RUNE, OREN, DION - w terytoriach zamków okupowanych przez Klany. To oznacza, że zgodnie z mechaniką Lineage 2 dane terytorium jest nieaktywne i nie berze udziału w wojnie terytorialnej - ergo nie da się zdobyć flagi (błogosławieństwa), ergo - flaga nie może być w niczyim posiadaniu. Po wczorajszych oblężeniach natomiast już tylko Rune i Dion są w rękach Klanów, a to oznacza, że w obecnej sytuacji aktywne powinny być jedynie flagi Rune i Dion, ponieważ jedynie te dwa zamki mają swoich suwerenów.

Więcej o mechanizmie TW, wprowadzonym w Gracia CT 2 - http://legacy.rootware.ru/GF.html 

Proszę o oficjalną odpowiedź Administracji z uwagi na fakt, że mimo wprowadzonych mechanik, całość rozwiązania nie koresponduje z ogólnymi zasadami Lineage 2 i jako takie jest nieakceptowalne przez zaangażowanych w rozgrywkę.

Signed by: Klan Ekipa

Print this item

  NEW OPENING [NOWE OTWARCIE]
Posted by: Sayha - 11-11-2022, 16:01 - Forum: News [Aktualności] - No Replies

[Image: home_logo.png]

Click here to [Image: en.png] English or [Image: pl.png] Polish version.[Image: pl.png] Wersja polska.

[Image: h2n.png]

Cześć! W końcu nadszedł moment, aby ogłosić datę Nowego Otwarcia. Rozpoczynamy w piątek 6 STYCZNIA 2023 o 20:00 czasu polskiego.

Czym jest Nowe Otwarcie dla naszego serwera? To najlepszy moment do rozpoczęcia gry na Sanctuary!

Trzy elementy wchodzą w skład naszego Nowego Otwarcia:


[Image: h2a.png] Nowy Horizon to duży pakiet zmian wzbogacający zabawę na serwerze! Dodaliśmy nowe możliwości personalizacji postaci, rozbudowane oblężenia zamków, nowe ścieżki rozwoju umiejętności, transformacje, animacje, nowe umiejętności i wiele innych! Szczegóły na naszej stronie.[Image: h2b.png] Wydarzenie Echa Furii Einhasad gwarantuje nowym graczom przewagę czyniąc ich silniejszymi od graczy, którzy zaczęli zabawę wcześniej. Dlatego to najlepszy moment na rozpoczęcie gry na serwerze! Szczegóły na naszym forum.[Image: h2c.png] Mały Reset ułatwia start nowym klanom i udowadnia, że zabawa na naszym serwerze jest długoterminowa i zapewnia zachowanie postępów gry wszystkim, również przyszłym graczom. Czyścimy reputacje klanową, umiejętności klanowe oraz sklepy z buffami. Cała reszta zostaje!Do zobaczenia w grze!
[Image: en.png] English version.

[Image: h2n.png]

Hi! The time has finally come to announce the New Opening date. We start on Friday, 2023 JANUARY 6 at 20:00 CET.

What is a New Opening for our server? This is the best time to start playing on Sanctuary!

Three elements are part of our New Opening:


[Image: h2a.png] The new Horizon is a big package of changes to enrich the fun on the server! We've added new character customization options, extensive castle sieges, new skill paths, transformations, animations, new skills and more! Details on our website.[Image: h2b.png] Echoes of Einhasad's Fury event gives new players an advantage by making them stronger than the players, who started the game earlier. That's why it's the best time to start playing on the server! Details on our forum.[Image: h2c.png] The small Reset makes it easier for new clans to start and proves that the fun on our server is long-term and ensures that the game progress is saved for everyone, including future players. We wipe the clan reputation, clan skills and buff stores. Everything else remains!See you in the game!

Print this item

  Pytania odnośnie Horizon2
Posted by: Atencjusz - 03-11-2022, 09:37 - Forum: News [Aktualności] - Replies (1)

Witam,
W związku ze zbliżającymi się zmianami na serwerze, chciałbym zadać parę pytań dotyczących tych zmian i zachęcić również innych graczy do zadawania ich Wink
1) Transformacje wprowadzone dla niektórych class wymagają zmiany broni, niekiedy na te bronie nie ma skilli passywnych. Czy transformacja je zapewni?
2) Czy transformacja będzie ograniczona czasowo, czy będzie ona działać tak jak w przypadku przemiany na Bishu itp.?
3) Czy zasięg skilla typu "Push" u Propheta, jak również i innych jest ograniczony zasięgiem? Jeśli tak to jaki ma zasięg?
4) Czy skille z przemian są przypisane do jakichś atrybutów i czy nowe skille które dostają inne profesje tez mają przypisane atrybuty?
5) Czy skille, które na transformacjach potrzebują "bleed" żeby można było ich użyć będą  miały status aktywnych automatycznie gdy target będzie miał wspomnianego "bleed" czy trzeba będzie przyglądać się i liczyć na szczęście ;P?
6) Czy przemiana "Harvester" sprawi, że postać która ją otrzymała będzie funkcjonować jak WL tzn. bić tyle samo targetów co WL?

Na chwilę obecną, tyle pytań przychodzi mi do głowy, oczywiście będę dodawał pytania jeśli coś mi przyjdzie do głowy lub jeśli w czasie BETA testów jakieś się nasuną. Wybaczcie mi jeśli niektóre pytania są pytaniami od NOBA Big Grin.

Print this item

  Echoes of Einhasad's Fury - Event [Echa Furii Einhasad - Wydarzenie]
Posted by: Sayha - 08-10-2022, 12:17 - Forum: News [Aktualności] - Replies (3)

[Image: home_logo.png]

Click here to [Image: en.png] English or [Image: pl.png] Polish version.


[Image: pl.png] Wersja polska.

[Image: event4.jpg]

- "W celu pokarania gigantów, Einhasad postanowiła pożyczyć od Gran Kaina broń zwaną Młotem Rozpaczy. Z powodu ogromnej mocy niszczenia Gran Kain nigdy nie użył tej broni. Lecz podówczas wściekła Einhasad uniosła młot wysoko nad głowę i uderzyła w środek miasta gigantów." - krasnolud z trudem rozczytywał stary pergamin.
- Nie. Dalej czytaj! - poganiał go drugi wymachując świeczką.
- "Gdy tylko czerwone płomienie runęły z niebios giganci dostrzegli swój głupi błąd. Ruszyli i zjednoczyli swoje siły, aby udaremnić wściekłe ciosy zadawane Młotem Rozpaczy przez Einhasad. Ale nawet całą swoją mocą zdołali jedynie lekko odchylić młot..." - kontynuował.
- O! To, to! Mówiłem ci! Giganty coś miały! Na najsilniejszą broń świata! Dlatego te pieruńskie ruiny jeszcze stoją! - przekonywał podekscytowany.
- Tarcza Olbrzymów nie istnieje, masz obsesję. Nawet jeśli, to nie była zbyt skuteczna. - powątpiewał pierwszy zwijając pergamin.
- Wystarczy, że była choć trochę. Na tą całą rozpierduchę! - wymachiwał świeczką zdenerwowany, aż ta zgasła pozostawiając krasnoludy jedynie w świetle iluminacji wieży Cruma.
- Jasne, tobie wystarczy, że cię przed twoją Brunhildą ochroni. - naśmiewał się z niego pierwszy.
- O, nie! Na moją Brun to nic nie pomoże. Już żem się z tym dawno pogodził. - skwitował z wyraźnym zrezygnowaniem nad wyraz posiwiały i wyłysiały krasnolud.
- Taa... a na tego z wczoraj? - litościwie zmienił temat pierwszy.
- Jakiego z wczoraj? - dopytywał drugi odwracając wzrok na pobliską ścianę.
- No tego, co żeśmy z nim wczoraj pili i nas potem gonił. Tym skrybą, czy kim on tam był.
- A tam, gonił. Młody, do gonienia to trzeba mieć porządne buty, a nie sandały! - wybuchli śmiechem, jakby przypomniało im się coś zabawnego.
- Takiego fikoła wywinął, aż mu pospadały! Czubek jaki, nie?
- Patrz na moje. Wzmocnione podeszwy, stalowy nosek. Kopiesz kamień. Nic nie boli! - ostentacyjnie demonstrował swoje obuwie na pobliskim rumowisku.
- No, pierwszorzędna robótka. To... Czekaj, zaraz! Już ja cię znam! Co znów ukrywasz? - naskoczył na niego pierwszy.
- Moja Brun wad ma wiele, ale buty robi przednie. To mój zad wie najlepiej. - próbował odwrócić uwagę starszy.
- Ten pergamin to jego. Co? - zadał wyraźnie niewygodne pytanie nadal trzymając skrypt w dłoni.
- Oj tam. Znajdźmy to, a zrobię tarczę, jakiej świat jeszcze nie widział. Ja ci to mówię! Najlepszy płatnerz tarcz w tej części kontynentu! - odparł uderzając pięścią w długo oglądaną ścianę przed sobą.
- Chyba najlepszy złodziej... - podsumował czarno-brody krasnolud.
- Ech. Ostatni raz cię biorę na robotę, młody. Daj tego kilofa!
- Jesteś pewny, że powinniśmy tego szukać? - zapytał niepewnie młody.
- Jasne! Co złego może się stać? Rozdupcam!
Jerald Foire - Królewski Sekretarz w sandałach - fragment przesłuchania sprawców incydentu w wieży Cruma.

Informacje

Wydarzenie ma 9 etapów, rozpoczyna się wraz z datą wprowadzenia Horizon 2 i dzieli graczy na weteranów i nowicjuszy.

— Weterani, czyli gracze grający przed rozpoczęciem wydarzenia, otrzymują klątwę podczas walk z nowicjuszami i niektórymi potworami.
— Nowicjusze, czyli gracze zaczynający swoją przygodę na serwerze, decydują o tempie przebiegu wydarzenia produkując i sprzedając antidotum dla weteranów.

Cel wydarzenia:
 • przekazanie dominacji na serwerze nowym graczom i zapewnienie im czasu na ugruntowanie swojej pozycji
 • skoncentrowanie napływu graczy na dzień wprowadzenia Horizon 2
 • przepływ bogactw do nowicjuszy poprzez produkcje antidotum dla weteranów
 • nowe wyzwania dla weteranów
Etap Antidotum Poziom klątwy Weterani na olimpiadzie Ranga prezentów dla weteranów*
1 Nie Min. 5 poziom Nie Maks. No Grade
2 Maks. 1 Min. 4 poziom Nie Maks. D Grade
3 Maks. 2 Min. 3 poziom Tak Maks. D Grade
4 Maks. 3 Min. 2 poziom Tak Maks. C Grade
5 Maks. 4 Min. 1 poziom Tak Maks. C Grade
6 Maks. 5 Możliwe całkowite wyleczenie Tak Maks. B Grade
7 Maks. 6 Możliwe całkowite wyleczenie Tak Maks. B Grade
8 Maks. 7 Możliwe całkowite wyleczenie Tak Maks. A Grade
9 Maks. 8 Możliwe całkowite wyleczenie Tak Maks. A Grade

* Dotyczy prezentów za ukończenie dziennych celów postaci (https://l2sanctuary.pl/pl/features/#gifts). Nie dotyczy prezentów za Vote.

Klątwa

Badając starożytne artefakty Gigantów dotknięte młotem Gran Kaina - znanym jako Młot Rozpaczy, krasnoludy uwolniły echo furii Einhasad z czasów upadku Gigantów. Od tego momentu weterani na całym kontynencie zaczęli cierpieć na nową klątwę zwaną Klątwą Równowagi – osłabiającą ich przeciwko nowicjuszom.

Curse of Balance Lv 9 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 90% and decreases Accuracy and Evasion by 9.
Curse of Balance Lv 8 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 80% and decreases Accuracy and Evasion by 8.
Curse of Balance Lv 7 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 70% and decreases Accuracy and Evasion by 7.
Curse of Balance Lv 6 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 60% and decreases Accuracy and Evasion by 6.
Curse of Balance Lv 5 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 50% and decreases Accuracy and Evasion by 5.
Curse of Balance Lv 4 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 40% and decreases Accuracy and Evasion by 4.
Curse of Balance Lv 3 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 30% and decreases Accuracy and Evasion by 3.
Curse of Balance Lv 2 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 20% and decreases Accuracy and Evasion by 2.
Curse of Balance Lv 1 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 10% and decreases Accuracy and Evasion by 1.

Na poziom klątwy wpływ mają:
 • ilość użytych przez postać Einhasad's Fury Antidote
 • różnica doświadczenia zdobytego przed wydarzeniem w stosunku do doświadczenia zdobytego później
 • różnica poziomów między walczącymi graczami
Klątwa nadawana jest w następujących sytuacjach:
 • kiedy weteran atakuje RB (Queen Ant, Core, Orfen, Baylor, Lilith, Anakim, Baium, Behemoth Leader, Dragon Beast, Drake Lord)
 • kiedy weteran atakuje nowicjusza
 • kiedy nowicjusz atakuje weterana
 • kiedy weteran atakuje weterana i jeden z nich jest dotknięty klątwą
Przedmioty

Nowymi przedmiotami handluje Strategist Lucien w Giran.

Empty Echo Trap Noś ten przedmiot ze sobą podczas cogodzinnych wydarzeń, olimpiady, oblężenia lub wojny terytorialnej, aby złapać Echo of Einhasad's Fury. Tylko dla nowicjuszy.
Echo of Einhasad's Fury Przedmiot potrzebny do przygotowania Antidotum na Furię Einhasad.
Einhasad's Fury Antidote Antidotum zmniejsza efekt klątwy Furii Einhasad.


Podziel się swoją opinią o wydarzeniu w tym temacie!


[Image: en.png] English version.

[Image: event4.jpg]

- "In order to punish the giants, Einhasad decided to borrow from Gran Kain a weapon called the Hammer of Despair. Due to its immense destructive power, Gran Kain never used this weapon. But then the furious Einhasad raised the hammer high above her head and hit the center of the city of giants." - the dwarf could hardly read the old parchment.
- No. Keep reading! -  the second one was urging him, waving a candle.
- "As soon as the red flames fell from the heavens, the giants noticed their stupid mistake. They moved and joined forces to thwart the furious blows inflicted by Einhasad with the Hammer of Despair. But even with all their power they only managed to slightly tilt the hammer..." - dwarf continued.
- That! This is it! I told you! The giants had something! For the world's strongest weapon! That's why these hell ruins are still standing! - he argued excitedly.
- The Shield of the Giants doesn't exist, you're obsessed. Even if so, it wasn't very effective. - doubted first dwarf, rolling up the parchment.
- It's enough, if it was even just a little bit. For all this fuck! - second dwarf waved the candle upset, until it went out, leaving the dwarves only in the light of Cruma Tower's illumination.
- Sure, it's enough for you to protect you from your Brunhilde. - first dwarf was made fun of the second one.
- Oh no! It won't help for my Brun. I've come to terms with it a long time ago. - said with a clear resignation an extremely gray and bald dwarf.
- Yeah... what about yesterday? - first dwarf mercifully changed the topic.
- What about yesterday? - asked the second, looking away at a nearby wall.
- Well, that one what we drank with yesterday and then he chased us. That scribe or who he was there.
- Yeah, right... chasing. Kid, you need decent shoes to chase, not sandals! - dwarfs burst out laughing as if they remembered something funny.
- He turned such a flip, that they fell of! Crazy one, isn't he?
- Look at mine. Reinforced soles, steel toecap. You're kicking a stone. Nothing hurts! - he ostentatiously demonstrated his shoes in a nearby rubble.
- Well, first-class work. It's ... Wait, wait a minute! I already know you! What are you hiding again? - first dwarf jumped on the second.
- My Brun has a lot of flaws, but the shoes she is making are masterwork. My rump knows it best. - elder dwarf tried to distract.
- This parchment is his, isn't it? - young dwarf asked a clearly uncomfortable question while still holding the script in his hand.
- Whatever. Let's find it, and I'll make a shield the world hasn't seen before. I'm telling you this! The best shield armorer in this part of the continent! - he replied hitting his fist on the long-viewed wall in front of him.
- Probably the best thief... - concluded the black-bearded dwarf.
- Eh. Last time I take you on the job, kid. Give me that pickaxe!
- Are you sure we should look for this? - asked the young uncertainly.
- Of course! What can go wrong? Let's smash it!
Jerald Foire - Royal Secretary in sandals - excerpt from the interrogation of the perpetrators of the incident in Cruma Tower.

Information

The event has 9 stages, starts on the launch date of Horizon 2 and divides players into veterans and novices.

— Veterans - players who play before the event starts, receive a curse when fighting newcomers and some monsters.
— Novices - players starting their adventure on the server, decide on the pace of the event by producing and selling an antidote for veterans.

Purpose of the event:
 • transferring the domination on the server to new players and giving them time to consolidate their position
 • focusing the influx of players on the launch day of Horizon 2
 • flow of wealth to newcomers through the production of an antidote for veterans
 • new challenges for veterans
Stage Antidote Curse level Veterans at the Olympiad The rank of gifts for veterans*
1 No Min. 5 level No Max. No Grade
2 Max. 1 Min. 4 level No Max. D Grade
3 Max. 2 Min. 3 level Yes Max. D Grade
4 Max. 3 Min. 2 level Yes Max. C Grade
5 Max. 4 Min. 1 level Yes Max. C Grade
6 Max. 5 Possible complete recovery Yes Max. B Grade
7 Max. 6 Possible complete recovery Yes Max. B Grade
8 Max. 7 Possible complete recovery Yes Max. A Grade
9 Max. 8 Possible complete recovery Yes Max. A Grade

* Applies to gifts for completing daily character goals (https://l2sanctuary.pl/en/features/#gifts). Does not apply to Vote gifts.

Curse

By examining the Giants ancient artifacts touched by Gran Kain's hammer - known as the Hammer of Despair, the Dwarves unleashed echo of Einhasad's fury from the time when the Giants fell. Since then, veterans across the continent began to suffer a new curse called the Curse of Balance - weakening them against novices.

Curse of Balance Lv 9 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 90% and decreases Accuracy and Evasion by 9.
Curse of Balance Lv 8 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 80% and decreases Accuracy and Evasion by 8.
Curse of Balance Lv 7 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 70% and decreases Accuracy and Evasion by 7.
Curse of Balance Lv 6 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 60% and decreases Accuracy and Evasion by 6.
Curse of Balance Lv 5 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 50% and decreases Accuracy and Evasion by 5.
Curse of Balance Lv 4 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 40% and decreases Accuracy and Evasion by 4.
Curse of Balance Lv 3 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 30% and decreases Accuracy and Evasion by 3.
Curse of Balance Lv 2 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 20% and decreases Accuracy and Evasion by 2.
Curse of Balance Lv 1 Decreases P. Atk., P. Def., M. Atk. and M. Def. by 10% and decreases Accuracy and Evasion by 1.

The level of the curse is influenced by:
 • amount of Einhasad's Fury Antidote used by the character
 • the difference between the experience gained before the event and the experience gained later
 • level difference between fighting players
The curse is given in the following situations:
 • when a veteran attacks RB (Queen Ant, Core, Orfen, Baylor, Lilith, Anakim, Baium, Behemoth Leader, Dragon Beast, Drake Lord)
 • when a veteran attacks a novice
 • when novice attacks a veteran
 • when a veteran attacks a veteran and one of them is cursed
Items

The new items are traded by Strategist Lucien in Giran.

Empty Echo Trap Carry this item with you during hourly Events, Olympiad, Siege or Territory War to catch Echo of Einhasad's Fury. For novices only.
Echo of Einhasad's Fury Item needed to prepare Einhasad's Fury Antidote.
Einhasad's Fury Antidote The antidote reduces effects of Echoes of Einhasad's Fury curse.


Share your opinion about the event in this topic!

Print this item

  Horizon 2!
Posted by: Sayha - 14-06-2022, 19:40 - Forum: News [Aktualności] - Replies (10)

[Image: h2_in_progress.png]

Prace nad najnowszą wersją naszego dodatku do Lineage II High Five zostały rozpoczęte i idą pełną parą!

Horizon to nasz autorski dodatek do Lineage II, na którym opiera się serwer Sanctuary. Wprowadziliśmy w nim wiele niezapomnianych innowacji, o których możecie poczytać w opisie zmian:
https://l2sanctuary.pl/pl/features/

oraz w dzienniku zmian na forum:
https://l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=72

Horizon w wersji drugiej przyniesie kolejną dawkę modyfikacji wzbogacających naszą zabawę na serwerze!

Do czasu ukończenia prac możecie podzielić się w tym temacie swoimi pomysłami. Napiszcie, co chcielibyście zobaczyć w nowej wersji!


English version:

[Image: h2_in_progress.png]

Work on the newest version of our Lineage II High Five expansion has started and is in full swing!

Horizon is our proprietary addition to Lineage II, on which the Sanctuary server is based. We have many unforgettable innovations in it, which you can read about in the patch notes:
https://l2sanctuary.pl/en/features/

and in the changelog on the forum:
https://l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=72

Horizon in the second version will bring another dose of modifications that will enrich our fun on the server!

Until the work is finished, you can share your ideas on this topic. Write what you would like to see in the new version!

Print this item

  New update for the May weekend [Nowa aktualizacja na majowy weekend]
Posted by: Sayha - 28-04-2022, 23:26 - Forum: News [Aktualności] - No Replies

English version below.

Cześć! W nadchodzący weekend nasz serwer czeka większa aktualizacja.

Pojawi się trochę nowości i nie lada gratka dla miłośników gry w stylu RPG, o czym możecie poczytać w tym temacie:

https://l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=167

Więcej informacji w dniu aktualizacji!


English version:

Hi! This weekend our server is waiting for a bigger update.

There will be some news and a real treat for RPG-style fans, which you can read about in this topic:

https://l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=167

More information on the day of the update!

Print this item

  The new face of Giran [Nowe oblicze Giran]
Posted by: Sayha - 28-04-2022, 23:24 - Forum: News [Aktualności] - No Replies

English version below.

W ramach nadchodzącej aktualizacji zmieniliśmy Giran w doskonałe tło do zabawy fabularnej w stylu role-playing game!

NPC w Giran otrzymały zaawansowane AI, które pozwala im na:

 • chodzenie i bieganie po mieście
 • mówienie
 • prowadzenie dialogu z innymi NPC
 • śpiewanie
 • zagadywanie do graczy
 • korzystanie z akcji, animacji i skilli
 • rozstawianie przedmiotów i przywoływanie innych NPC
 • chodzenie w parach lub zorganizowanych grupach
 • uwzględnienie cyklu dnia i nocy

Dzięki temu najbardziej pamiętne miasto gry Lineage 2 w końcu wygląda jak prawdziwe, naturalne miasto z ruchem na ulicach, gwarnym rynkiem, pełnym kupców, towarów i mieszkańców - zasypiające na noc i budzące się na nowo kolejnego dnia.

Odwiedźcie nowe Giran i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami! Chcecie więcej takich miejsc?

[Image: 1.jpg]

[Image: 2.gif]

[Image: 3.jpg]

[Image: 4.jpg]

[Image: 5.jpg]

[Image: 6.jpg]

[Image: 7.jpg]

[Image: 8.jpg]


English version:

As part of the upcoming update, we've turned Giran into the perfect backdrop for a role-playing game!

The NPCs in Giran have received advanced AI that allows them to:
 • walking and running in the city
 • speech
 • dialogue with other NPCs
 • singing
 • talking to players
 • use actions, animations and skills
 • summoning items and other NPCs
 • walking in pairs or organized groups
 • the day and night cycle

In this way, the most memorable city in Lineage 2 finally looks like a real, natural city with traffic in the streets, a bustling market, full of merchants, goods and citizens - falling asleep at night and waking up again the next day.

Visit the new Giran and share your impressions with us! Do you want more places like this?

[Image: 1.jpg]

[Image: 2.gif]

[Image: 3.jpg]

[Image: 4.jpg]

[Image: 5.jpg]

[Image: 6.jpg]

[Image: 7.jpg]

[Image: 8.jpg]

Print this item

  hey
Posted by: jacek1968 - 09-04-2022, 09:49 - Forum: Problem Reports [Zgłoszenia problemów] - Replies (1)

Witam gram tu okolo miesiaca i dalej nie moge sie zapisac  do kateki jakos okolo polowe roku nie chce  mi sie na to czekac zas taki atrakcyjny tn serw nie jest

Print this item