Lineage 2 Sanctuary Forum
Wydawanie KE - Printable Version

+- Lineage 2 Sanctuary Forum (https://l2sanctuary.pl/forum)
+-- Forum: Project Horizon (https://l2sanctuary.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Suggestions [Sugestie] (https://l2sanctuary.pl/forum/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Thread: Wydawanie KE (/showthread.php?tid=209)Wydawanie KE - kringerin - 13-10-2023

Cześć,
Chciałbym prosić o rozważenie dodania kilku usprawnień.

1.
W kilku miastach w grze można wymieniać KE na punkty CRP (Clan Reputation Points[url=https://www.ign.com/wikis/lineage-ii/Clan_Reputation_Points][/url]). Jak dobrze pamiętam przelicznik jest 100 KE = 20 CRP oraz trzeba wykonać 5 (tu może być więcej lub mniej, zakładam 5.) kliknięć na każde 100 KE. Jeżeli chcesz zdobyć 100 CRP trzeba wydać 500 KE czyli wykonać 25 kliknięć. Im więcej chcesz punktów tym więcej czasu spędzisz stojąc w mieście patrząc się na znikające i pojawiające się takie same okienka.
Chciałbym prosić o dodanie do tego okna dialogowego (lub u innego NPC) opcji wymiany na jeden raz większej ilość KE. Tak żeby na jedno kliknięcie można były np wymienić 1000KE lub 2000KE. Generalnie żeby zmniejszyć ilość spędzonego czasu w mieście. Mam zachomikowane sporo KE którego nie wymieniam właśnie dlatego, że czas spędzony przy NCP i monotonie wykonywania tego jest okropne.

2.
Kupowanie talizmanów za KE. Tu podobnie jak z CRP, sporo klikania. Też prosiłbym o zmianę umożliwiająca kupienie np 10 talizmanów na raz.

W obu przypadkach chodzi tak naprawdę o skrócenie bezsensownego czasu jaki człowiek spędza przy NCP.


RE: Wydawanie KE - Sayha - 13-10-2023

Mało kto wymienia KE na klanową reputacje i talizmany - to nieopłacalne. Najczęściej kupuje się za to GCMy. Reputacje lepiej zdobywać na siege, fortach lub questach na nią.