Spoil
#1
Bo nie widzę takiego tematu ani informacji dotyczącej ... czy spoilem na powiedzmy 80 lvl będzie sie dało spoilować mobki na lvl 40 ?
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#2
a kiedykolwiek się dało? Big Grin
Reply
#3
(24-08-2021, 13:17)Elleshar Wrote: a kiedykolwiek się dało? Big Grin

yyy no tak ? na all serverach h5 jakich grałem nie było z tym problemu dlatego pytam Smile bo teraz niewiadomo czy trzeba robić armię spoili na różnych lvl czy wystarczy skupić się na jednym i qq Smile
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#4
Interesujące, to czekamy na odpowiedź admina.
Reply
#5
Nie trzeba robić armii spoili. Kara do szansy dropa i spoila za zbyt wysoki poziom ma miejsce tylko w przypadku RBków. Dla zwykłych mobów tej kary nie ma.
Reply
#6
Kara do szansy dropa nie istnieje? Tzn, że nadal mogę dropić itemy z moba 20 lvl normalną szansą bijąc je postacią 84 lvl?
Reply
#7
(24-08-2021, 14:20)Sayha Wrote: Nie trzeba robić armii spoili. Kara do szansy dropa i spoila za zbyt wysoki poziom ma miejsce tylko w przypadku RBków. Dla zwykłych mobów tej kary nie ma.

super dzięki temat do zamknięcia Smile
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#8
(24-08-2021, 14:20)Sayha Wrote: Nie trzeba robić armii spoili. Kara do szansy dropa i spoila za zbyt wysoki poziom ma miejsce tylko w przypadku RBków. Dla zwykłych mobów tej kary nie ma.

Że co? Że szansa na dropa nie jest obniżona jak lvl postać ma za wysoki? O.o 
Ciekawe... Możesz rozwinąć?
Reply
#9
Ano sprawdziłem i nie jest zaniżony spoil na ciemnych mobkach. Byłem zaskoczony, ale sprawdza się to naprawdę fajnie. Zawsze był z tym problem, szczególnie na serwerach h5. Za szybko poziom lecial i spot na którym chciałeś jeszcze zostać odpadał. Mnie się podoba.
Reply
#10
(25-08-2021, 10:31)Elleshar Wrote: Ano sprawdziłem i nie jest zaniżony spoil na ciemnych mobkach. Byłem zaskoczony, ale sprawdza się to naprawdę fajnie. Zawsze był z tym problem, szczególnie na serwerach h5. Za szybko poziom lecial i spot na którym chciałeś jeszcze zostać odpadał. Mnie się podoba.

teraz trainy na hit walisz i sweep festival, równie dobrze npc od matsów w miescie może stać.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)