Bład logowania
#1
Cześć,

Nie można się zalogować.
Reply
#2
Cześć, napisz mi jaki komunikat dostajesz i w którym dokładnie momencie.
Reply
#3
(23-08-2021, 21:31)Sayha Wrote: Cześć, napisz mi jaki komunikat dostajesz i w którym dokładnie momencie.

Na początku jak wybierałem server , to mialem dwa do wyboru i jeden był Down, to wybierałem ten pierwszy ktory działał to dostawałem Disconnecta i mnie przenosilo do wpisywania hasła ponownie.

A teraz obecnie nawet nie moge dostać się do widoku serverów, przy probie wpisania hasła po zatwierdzeniu leci błąd nie moge go przeczytac ale wydaje mi sie ze tez disconnect.
Reply
#4
Czemu nie możesz odczytać błędu? Może spróbuj wrzuć zrzut. Tak czy owak to nie wina serwera, pewnie coś po twojej stronie blokuje. Antywirus? Firewall?
Reply
#5
Ok , dalem rade sie zalogowac, mozliwe ze cos nie tak bylo z moim utworzonym kontem, i utworzylem drugie.
Reply
#6
security error (116) : unregistered game instances wywala z gry natychmiast po zalogowaniu
Reply
#7
Spróbuj moze utworzyć nowe konto ?
Reply
#8
W przypadku następujących błędów:

Security Error (115): No registered game instances! - Brak zarejestrowanych instancji gry!

Prawdopodobnie uruchomiłeś grę przez l2.exe, a nie przez Starter. Wyłącz wszystkie L2 i uruchom za pomocą Startera.

Security Error (116): Unregistered game instances! - Niezarejestrowane instancje gry!

Podobnie jak wyżej. Masz uruchomione inne L2, które nie było włączone przez Starter. Musisz wyłączyć, żeby serwer cię wpuścił.

Te błędy mogły też wystąpić, gdy sprawdzanie uruchomionych L2 się nie powiodło. Od jutra w takiej sytuacji te błędy nie będą występować i będzie można wejść na serwer. To powinno rozwiązać większość przypadków.
Reply
#9
Security Error (115): No registered game instances! - gra uruchamiana przez Starter, dodane wyjątki do zapory. Błąd wyskakuje po zalogowaniu się do gry. Po zalogowaniu się na konto z innego komputera, wszystko działa do czasu zamknięcia systemu i kolejnego uruchomienia gry - znowu wyskakuje ten błąd.
Reply
#10
Starter nie widzi u ciebie żadnego włączonego L2, spróbuj uruchomić starter z uprawnieniami administratora. Jaki masz system?
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)