Olympiad enchant limit
#1
Hej,

Czy nie uważacie, że limit enchantowania ekwipunku dla olimpiady wynoszący +6 mija się trochę z celem? Zwłaszcza, że szansa na enchant jest mniejsza z każdym kolejnym?
Jak wiemy olimpiada jest tylko nieznaczną częścią gry, jednak dla wielu graczy jest to najciekawsza, bo solowa forma pojedynków na ustalonych zasadach.

Ograniczony enchant ma sens na serwerach mid rate gdzie wszyscy ludzie mogliby spamować ekwipunek na wysoki +, ale czy ma sens w ten sposób karać kogoś na low rate?

Tutaj będzie zdecydowanie trudno wbić broń czy armor  na np. +10, a wyłączenie jej na olimpiadzie dodatkowo obniża wartość takiej broni. Gdyby nie było takiego ograniczenia, można by korzystać np. z broni icarus +++ lub vesper+++ zamiast przeskakiwać na coraz wyższy grade broni i zatrzymywać się na +6.

To oczywiście tylko moje zdanie, ale patrząc na to jak bardzo spada szansa na ulepszenie wiem, że posiadaczy takich rarytasów będzie raczej niewielu Wink
Liczę na dyskusję w tym temacie i wypowiedź innych osób. 

[Image: l5KpGdt.png]
Reply
#2
Ograniczenia do +6 powinny zostać, znam ludzi co wbijają +12 z palcem w dupie.
Reply
#3
(17-08-2021, 22:35)Elleshar Wrote: Ograniczenia do +6 powinny zostać, znam ludzi co wbijają +12 z palcem w dupie.

Również popieram ograniczeie, olympiada powinna ezgekwować skilla głownie nie eq jak dla mnie Big Grin
Reply
#4
Popieram ograniczenia do +6
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#5
(18-08-2021, 00:39)Kubutiu Wrote:
(17-08-2021, 22:35)Elleshar Wrote: Ograniczenia do +6 powinny zostać, znam ludzi co wbijają +12 z palcem w dupie.

Również popieram ograniczeie, olympiada powinna ezgekwować skilla głownie nie eq jak dla mnie Big Grin

Zgodnie z tą logiką należy zabronić używania epic jak przeciwnik go nie ma żeby było równo? Czy źle rozumiem ?
Reply
#6
(18-08-2021, 20:42)Tytus Wrote:
(18-08-2021, 00:39)Kubutiu Wrote:
(17-08-2021, 22:35)Elleshar Wrote: Ograniczenia do +6 powinny zostać, znam ludzi co wbijają +12 z palcem w dupie.

Również popieram ograniczeie, olympiada powinna ezgekwować skilla głownie nie eq jak dla mnie Big Grin

Zgodnie z tą logiką należy zabronić używania epic jak przeciwnik go nie ma żeby było równo? Czy źle rozumiem ?

popieram
Reply
#7
zwykła bizu na oly jest lepsza od epicków
Reply
#8
(18-08-2021, 20:42)Tytus Wrote:
(18-08-2021, 00:39)Kubutiu Wrote:
(17-08-2021, 22:35)Elleshar Wrote: Ograniczenia do +6 powinny zostać, znam ludzi co wbijają +12 z palcem w dupie.

Również popieram ograniczeie, olympiada powinna ezgekwować skilla głownie nie eq jak dla mnie Big Grin

Zgodnie z tą logiką należy zabronić używania epic jak przeciwnik go nie ma żeby było równo? Czy źle rozumiem ?

A co Ty bez full epicków na oly nie wchodzisz ?
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#9
Ja to jak typowy polak, nie mogę walczyć bo nie mam wszystkich itemków i proszę innym zabronić enchantu i epic żebym nie był słabszy Smile

Zwyczajnie według mnie ograniczanie enchantu na olimpiadzie na normalnym serwerze bez midowych ustawień ma tyle samo sensu co np. ustalenie max enchantu skilli na +10 , bo znam kogoś kto ma skille na +30 xD.

Ale nie mnie osądzać co ma sens, widocznie tak chce większość i tak zapewne będzie.
Reply
#10
Redukcja wzmocnienia na czas walki na olimpiadzie ma w założeniu przekonać do uczestnictwa w olimpiadzie nowych graczy w sytuacji, gdy olimpiada jest już mocno zdominowana przez starszych stażem. Nowi często w takiej sytuacji w ogóle rezygnują z uczestnictwa, więc warto ich trochę ośmielić. Zwłaszcza, że zapewnienie starszym tego, żeby mieli, z kim walczyć też nie jest bez znaczenia.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)