Eventy beta
#1
Cześć,

Czy planowane są jakieś eventy mające na celu zachęcić graczy do wejścia na betę lub zwiększyć populację forum/serwera?
Reply
#2
Hej, na razie plan bety wygląda tak jak jest opisany w temacie: Open beta

Po zamkniętej becie zauważyłem, że ludzie wolą sami testować, niż uczestniczyć w wydarzeniach, więc tym razem ograniczyłem się głównie do walk grupowych na olimpiadzie, a pozostałe zrobię najwyżej spontanicznie jak będą chętni.

A ty, jakie eventy chciałbyś zobaczyć na becie?
Reply
#3
Strata czasu na eventy skoro najważniejsze będzie testowanie servera i na tym się obstawiam ludzie głównie skupią
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#4
80% ludzi wejdzie na test serwer poenchantować itemki i tyle będzie z testów Smile

Jakiekolwiek eventy z nagrodami na live (w postaci czapki, koktajlu na buffy, czegoś nie wpływającego znacząco na rozgrywkę) przyciągają więcej osób na bete.
Więcej osób na becie = większa szansa na znalezienie nieprawidłowości, oraz większy hype na start.
Reply
#5
Myślę, że oboje macie rację. To forma samego eventu jest tutaj decydująca. Nie potrzeba nam eventów, które byłyby losowaniem, czy konkursem i tylko odwróciłyby uwagę od testów, ale jak najbardziej potrzebujemy eventu, który testy nam wygeneruje.

Zastanówmy się.

Na przykład event, który polegałby na opisaniu na forum, co najmniej 3 unikalnych (nieopisanych przez nikogo wcześniej) rzeczy, które się przetestowało - opis krok po kroku jak wyglądał test plus jeden zrzut na potwierdzenie. Zakwalifikowane wpisy byłyby wynagradzane potkami typu Juice (godzinny buff) - do wyboru zestaw dla wojownika lub maga - 5 potków z każdego typu. Plus ewentualnie kolorowy tytuł dla wyróżniających się wpisów.

Czy taki event spełni swoją rolę?
Reply
#6
Uważam, że każda forma nagrody powinna zachęcić do testowania. Czy będą to potki dla wszystkich testujących, czy rozlosowane coś większego dla najbardziej aktywnych...
Możliwości jest dużo, wszystko zależy od ilości ludzi i motywacji.
Reply
#7
wydaje mi się że nie ma znaczenia ile kto błędów lub bugów napisze ... może to być 5 mało znaczących lub 1 ale bardzo istotny Smile tutaj będzie już zależało od admina jak podejdzie do tej sprawy Smile potki, czapki myślę fajna nagroda Smile
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#8
Ok, to prawdopodobnie taki event się na becie pojawi.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)