Księgi do zwiększenia udźwigu
#3
Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Co ma piernik do wiatraka, w tym przypadku RB do braku informacji o księgach?

Chodzi o to, że w zakładce "Library" w Community Board, przy wyszukiwaniu tej księgi, nie masz możliwości sprawdzenia że jest tam adnotacja w opisie przedmiotu "Usable: 30 lvl" na przykład o ile dobrze pamiętam.

Brak również jasnego przekazu, że księgi można użyć tylko na konkretnym poziomie doświadczenia, poziom wyżej i już nie użyjesz.

Brak również informacji, że trzeba zbierać księgi po kolei ( o ile tak trzeba) i żeby użyć księgi z 3 poziomu mając nawet poziom 70 trzeba mieć najpierw wpisaną księgę z poziomu 2.

Rozumiesz teraz? O księgach wiemy tyle, że można je zdobyć, część z RB część z mobów, możemy sobie wyszukać z jakich potworów można je wyciągnąć oraz gdzie te potwory znaleźć, ale reszty mechaniki nie znamy, czyli czy ksiąg z poszczególnych poziomów można użyć na konkretnym poziomie postaci, czy trzeba zbierać wszystko po kolei. Czy na przykład postać na 60 poziomie powie sobie "a może by mi się przydał ten zwiększony udźwig bo tyle tego śmiecia nosze, poszukam sobie księgi 6 poziomu", szuka, znajduje i próbuje użyć i nic bo albo ma nie taki poziom jak trzeba albo niema pozostałych pięciu ksiąg i też jest w czarnym lesie. Rozumiesz teraz o co mi chodzi?
Reply


Messages In This Thread
RE: Księgi do zwiększenia udźwigu - by Thorgrim - 16-09-2021, 23:19



Users browsing this thread: 1 Guest(s)