Księgi do zwiększenia udźwigu
#1
Kolejną sugestią jest zwiększenie zakresu poziomów na jakich można korzystać z ksiąg zwiększających udźwig skoro już są.

Chodzi o to, że zdobywając taką księgę z 30 poziomi  osobiście będąc na poziomie 39 nie jestem w jakikolwiek sposób jej wykorzystać bo opis przedmiotu mówi twardo "level 30" i kropka.

Moja sugestia jest taka zwiększyć zakres możliwości użycia księgi o +5 poziomów w górę lub dokładne opisanie tego dodatku z zaznaczeniem, że aby użyć księgę trzeba być na odpowiednim poziomie i ani procenta więcej. Bo w tej chwili wiadomo, że są takie księgi i można sobie powiększyć udźwig ale nie wszystko jest wyjaśnione.

Nie miałem styczności z księgami z Raid Boossów więc nie wiem jak to tam wygląda.

Według mnie nie powinno być tak, że osoba osiąga 20 poziom z nadzieją że znajdzie te księgę i organizuje wyprawę, pokonują Raid Bossa, wypada księga i wielkie rozczarowanie bo przy ubiciu potwora jej pozom podskoczył do 22 na przykład. Na poziom 4 natomiast trzeba ubić Raid Bossa z poziomów około 45-48 z tego co pamiętam z poszukiwań i tutaj może być niemałe zdziwienie.

Dlatego proszę o rozważenie mojej sugestii o zwiększeniu możliwości użycia przedmiotu o +5 poziomów w górę lub dokładne opisanie tego całego przedsięwzięcia ze wszystkimi ograniczeniami.

Wystąpił tutaj wg mnie błąd lekkiego niedoinformowania.

Pozdrawiam serdecznie.
Reply


Messages In This Thread
Księgi do zwiększenia udźwigu - by Thorgrim - 16-09-2021, 00:47



Users browsing this thread: 1 Guest(s)