Pied Piper of Dion - The launch event [Flecista z Dion - Wydarzenie startowe]
#7
Dzięki za opinie. Chciałbym doprecyzować trzeci cel, który wymieniłem. Tworząc ten event i harmonogram do niego chciałem dać wszystkim namiastkę serwera progresywnego, który startuje od C1 i zmienia kroniki, aż do docelowej. Tylko na początku mamy okazję na tak unikatowe doświadczenie, przez całe dalsze życie serwera nie będziemy wstanie zrobić czegoś podobnego. Myślę, że warto skorzystać z tej okazji.

Wbijanie poziomów jest tylko jedną z bardzo wielu aktywności jakie można w grze podejmować. Zawsze będzie jakiś maksymalny poziom i bez względu jaki on będzie gracz musi sobie wyznaczać też inne cele.

Możemy się nawet razem zastanowić, co można robić w czasie tego eventu po osiągnięciu aktualnie maksymalnego poziomu:
  • robić questy, które normalnie pomijamy
  • więcej biegać i jeździć, żeby oszczędzić na teleportach
  • polować na niskopoziomowe RB, które normalnie szybko stałyby się dla nas nie do ubija ze względu na zbyt niski poziom
  • ulepszać sprzęt D, C i B grade, żeby zyskać przewagę nad innymi na czas eventu (normalnie byłoby to nieopłacalne)
  • spróbować sił na niskopoziomowych epickich RB wykorzystując swoje pierwsze postacie
  • zbierać Adene i Antyczną Adene, których na początku zawsze brakuje
  • zmierzyć się z innymi graczami na niskopoziomowym PvP w Execution Grounds, albo w bramie Dion jak za dawnych czasów
  • zrobić dodatkowe postacie
  • po 40 poziomie brać udział w cogodzinnych eventach PvP
  • zbierać materiały lub inne rzeczy, które i tak będzie trzeba wyfarmić
  • po 75 rozwijać subklasy
  • próbować sił na Olimpiadzie bez skilli z wyższych poziomów

Jestem pewny, że wymyślicie jeszcze wiele innych ciekawych aktywności, albo po prostu będziecie mieć czas, żeby wybrać się na spacer w ostatnie ciepłe dni tego roku.
Reply


Messages In This Thread
RE: Pied Piper of Dion - The launch event [Flecista z Dion - Wydarzenie startowe] - by Sayha - 13-08-2021, 18:17



Users browsing this thread: 3 Guest(s)