Pytania odnośnie Horizon2
#1
Witam,
W związku ze zbliżającymi się zmianami na serwerze, chciałbym zadać parę pytań dotyczących tych zmian i zachęcić również innych graczy do zadawania ich Wink
1) Transformacje wprowadzone dla niektórych class wymagają zmiany broni, niekiedy na te bronie nie ma skilli passywnych. Czy transformacja je zapewni?
2) Czy transformacja będzie ograniczona czasowo, czy będzie ona działać tak jak w przypadku przemiany na Bishu itp.?
3) Czy zasięg skilla typu "Push" u Propheta, jak również i innych jest ograniczony zasięgiem? Jeśli tak to jaki ma zasięg?
4) Czy skille z przemian są przypisane do jakichś atrybutów i czy nowe skille które dostają inne profesje tez mają przypisane atrybuty?
5) Czy skille, które na transformacjach potrzebują "bleed" żeby można było ich użyć będą  miały status aktywnych automatycznie gdy target będzie miał wspomnianego "bleed" czy trzeba będzie przyglądać się i liczyć na szczęście ;P?
6) Czy przemiana "Harvester" sprawi, że postać która ją otrzymała będzie funkcjonować jak WL tzn. bić tyle samo targetów co WL?

Na chwilę obecną, tyle pytań przychodzi mi do głowy, oczywiście będę dodawał pytania jeśli coś mi przyjdzie do głowy lub jeśli w czasie BETA testów jakieś się nasuną. Wybaczcie mi jeśli niektóre pytania są pytaniami od NOBA Big Grin.
Reply


Messages In This Thread
Pytania odnośnie Horizon2 - by Atencjusz - 03-11-2022, 09:37
RE: Pytania odnośnie Horizon2 - by Sayha - 03-11-2022, 16:01



Users browsing this thread: 1 Guest(s)