Trial of the Guildsman
#1
Mam taki mały problem, no dobrze - niemały. Mianowicie kowal na TI zwany Altran powinien mi dać kwity jak złożyć pierścienie, ale nie daje... recipe: journeyman ring
Reply
#2
(01-09-2024, 11:18)Arlyurl Wrote: Mam taki mały problem, no dobrze - niemały. Mianowicie kowal na TI zwany Altran powinien mi dać kwity jak złożyć pierścienie, ale nie daje... recipe: journeyman ring

Witaj. Musisz nauczyć się recepty, bowiem to Ty musisz stworzyć te pierścienie. Sam Altran mówi Ci, gdzie masz iść po więcej szczegółowych informacji: do WH Keepera Normana w Gludin Village i do Blacksmitha Pintera w Gludio (a później, zdjęty artretyzmem, przegania Cię, żebyś męczył innych, kiedy on będzie zażywał owoce mandragory). Zarówno Norman jak i Pinter będą zajęci i będą chcieli Twojej pomocy - w zamian za którą dostaniesz potrzebne materiały (jeśli się nie mylę, kolejne recepty Smile bo same gemy będzie trzeba stworzyć z różnych przedmiotów, wylistowanych podczas rozmowy z Altranem) Ostatecznie, musisz zrobić 7 pierścieni: jeden dla Króla i 6 dla Mistrzów Gildii. 
Powodzenia Smile
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)