Mechanic Golem: Cannon
#1
Podczas używania umiejętności Mechanic Cannon u golema po wystrzale golem od razu jedzie do potworka i go atakuje a chyba powinien tylko wystrzelić i czekać na dalsze komendy. Rczej nic się w tym względzie nie zmieniało z biegiem kronik.

Proszę o potwierdzenie albo zaprzeczenie.


Pomniejsze błędy to takie, że komendy można wydawać z paska umiejętności za pomocą ikon akcji z na przykład wilka, tj mam na pasku komendy wilka jak atak czy unsumon pet i jak mam przywołanego golema to jak użyje tych ikon od zwierzaka to golem również reaguje, nie wiem w sumie czy to jest jakiś błąd czy nie, jeśli tak to nie jest to błąd poważny bo znacząco na grę nie wpływa - nie tak jak powyższe z Cannonem.
Reply
#2
Jeśli chodzi o pierwszy problem to wydaje mi się, że tak powinno być. Podobnie jest u grywalnych postaci, tyrek puszcza kulkę i od razu leci z autoattackiem. Sądzę, że tak powinno być.
A co do ikon akcji od innych petów to też wszystko gra, attack to podstawowa komenda u każdego przyzwanca. Tutaj też raczej git.
Reply
#3
Podejrzewam, że jest to kwestia typu ataku. Fizyczny skill jest kontynuowany autoatakiem, a magiczny nie. Nie widzę tu problemu.

Jeśli akcje są takie same to będą działać, tak samo jak komendy. Prawidłowe.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)