Thorgrimowy skład
#1
Witaj podróżniku w moim skromnym sklepiku!
Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to czego szukasz, a być może Ty masz coś czego ja potrzebuje? Proponuję Ci dodatkowo pewne usługi, które być może będą Ci potrzebne w twojej podróży.
Myślę, że się dogadamy. Rozejrzyj się po sklepie i powiedz co Ci potrzeba.



W ciągłej sprzedaży oraz na zamówienie:

[Image: br_cash_soulshot_d_i00.png] [Image: br_cash_pack_of_soulshot_d_i00.png] [Image: br_cash_blessed_spiritshot_d_i00.png] [Image: br_cash_pack_of_blessed_spiritshot_d_i00.png] [Image: etc_spirit_bullet_green_i00.png] [Image: br_cash_pack_of_soulshot_c_i00.png] [Image: bm_spell_shot_green.png] [Image: br_cash_pack_of_blessed_spiritshot_c_i00.png]  [Image: etc_spirit_bullet_red_i00.png] [Image: br_cash_pack_of_soulshot_b_i00.png] [Image: br_cash_blessed_spiritshot_b_i00.png] [Image: br_cash_large_pack_of_blessed_spiritshot_b_i00.png]

Ceny uzależnione są od sytuacji podatkowej oraz od ilości. Jeśli chcesz zamówić u mnie większą ilość prześlij mi zamówienie pocztą i uzgodnimy wspólnie odpowiednią cenę. Przez większe ilości rozumiem ponad 100 tys. sztuk w przypadku ładunków dla wojownika i 20 tys. ładunków dla magów.



Usługi różne:

Przekuwanie przedmiotów klasy D, C oraz B na kryształy odpowiedniej klasy. Pobieram prowizję od przekucia w ilości 3% od ilości otrzymanych kryształów nie mniej jednak niż 3 szt.
















*Proszę nie odpisywać w tym temacie bo chciałbym go w przyszłości aktualizować. Dziękuję serdecznie.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)