Kilka uwag :)
#1
Po pierwsze proponuję zmienić domyślny język strony głównej na Angielskie z wyborem na polski - przyciągnie to więcej ludzi (również polaków) Smile
 co do forum to raczej nie bawiłbym się w działy polsko-angielskie w jednym miejscu, tylko zrobić osobne kategorie na inne języki.
 
Jest gdzieś link do discorda serwera?
Reply
#2
Cześć, dzięki za uwagi.

Problem z językiem jest rozwiązany. Strona jak również forum same rozpoznają język użytkownika i ustawiają właściwy (w zależności od języka wybranego w przeglądarce), więc gracz z niepolskim językiem zobaczy wersje angielską domyślnie.

Na forum chce traktować oba języki na równi, dlatego postanowiłem nie rozdzielać działów. Myślę, że przy dzisiejszej znajomości angielskiego i możliwościach google translatora wszyscy się bez problemu zrozumieją. Zobaczę jak to będzie się sprawdzać.

Discorda na ten moment brak.
Reply
#3
(16-07-2021, 08:27)Sayha Wrote: Cześć, dzięki za uwagi.

Problem z językiem jest rozwiązany. Strona jak również forum same rozpoznają język użytkownika i ustawiają właściwy (w zależności od języka wybranego w przeglądarce), więc gracz z niepolskim językiem zobaczy wersje angielską domyślnie.
aaa okej Big Grin

(16-07-2021, 08:27)Sayha Wrote: Na forum chce traktować oba języki na równi, dlatego postanowiłem nie rozdzielać działów. Myślę, że przy dzisiejszej znajomości angielskiego i możliwościach google translatora wszyscy się bez problemu zrozumieją. Zobaczę jak to będzie się sprawdzać.

Discorda na ten moment brak.
Rozumiem zamysł i podejście, ale ja miałem bardziej na myśli "porządek"
Jednak, z drugiej strony nie spodziewajmy się XYZXX ludzi więc może Twój pomysł wyjść na dobre, ponieważ nie będzie tych "pustych" kategorii.

--------------
Co do języków polecam jeszcze wrzucić Rosyjski, ze względu na prawie nieograniczone community haha Big Grin (tak zdaje sobie sprawę, że wiąże się to z płatnościami za tłumaczenia itd.)
reszta języków już śmiało z google translatora wystarczy.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)