Problem z wspólnym graniem
#1
Poruszałem już ten wątek kilkukrotnie jednakże Seaniel poprosił mnie abym założył jeszcze jeden osobny tutaj na forum.

Mianowicie aktualne ustawienia serwera zakładają, że ustawienia serwera nie pozwalają na włączenie więcej niż 3 kont z jednego IP. Sam gram z dziewczyną (jesteśmy podłączeni do jednego routera) i przez to ograniczenie w dwie osoby nie jesteśmy w stanie włączyć nawet czterech kont co już było uciążliwe na becie ponieważ w pewnym momencie do jednego z testów potrzebowaliśmy większej ilości kont niż trzy.

Dlatego pojawiają się dwa pytanie. Pierwsze kieruje do graczy: Czy są tutaj osoby, które także grają ze swoimi drugimi połówkami, ziomeczkami czy rodziną na jednym IP? Sami jeszcze studiujemy i mamy sporo znajomych, którzy w okresie studiów potrafili nawet w czterech grać razem na jednej stancji studenckiej.

Drugie pytanie kieruje prosto do Seaniela. Wspominałeś, że pojawi się jakiś "protokół" który umożliwi nam czy innym osobom w tej sytuacji normalną grę. Jak to dokładnie będzie wyglądać? Jeśli potrzebujesz przy okazji jakiegoś potwierdzenia to nie mamy problemu z wysłaniem naszego stanowiska do gry.
Reply
#2
W piątek spróbuję to obsłużyć od strony serwera, żeby nasze zabezpieczenia radziły sobie z takim przypadkiem. Myślę, że jest to do ogarnięcia i problem sam zniknie.

Co do ewentualnej weryfikacji to jeszcze się zastanawiam czy coś takiego w ogóle będzie potrzebne.

Dodatkowo, żeby ułatwić testy podnoszę na jeden dzień limit do 9 kont na PC na Open Becie, więc jutro wszyscy mogą wykonać jakieś egzotyczne testy.
Reply
#3
Udało się obsłużyć blokady dla graczy z tym samym IP. Zmiana już jest na serwerze. Nie powinno być już więcej z tym problemów.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)