Spoil
#11
(25-08-2021, 18:51)Manapl Wrote:
(25-08-2021, 10:31)Elleshar Wrote: Ano sprawdziłem i nie jest zaniżony spoil na ciemnych mobkach. Byłem zaskoczony, ale sprawdza się to naprawdę fajnie. Zawsze był z tym problem, szczególnie na serwerach h5. Za szybko poziom lecial i spot na którym chciałeś jeszcze zostać odpadał. Mnie się podoba.

teraz trainy na hit walisz i sweep festival, równie dobrze npc od matsów w miescie może stać.

Skoro projekt celuje w low rate to zdecydowanie nie powinno byc czegos takiego jak spoil z blue mobow.
Reply
#12
Sposób z trainem nie będzie opłacalny. Nie zrobisz tu traina na 100 mobów, bo mają ograniczenie odległości na jaką można je odciągnąć ze spota. Poza tym drop i spoil z niskopoziomowych mobów jest gorszy, więc nawet większa ilość ubić tego nie rekompensuje.

Nie chcę was zmuszać do robienia kilku postaci na każdy przedział poziomów, żeby wydropić czy wyspoilować coś co akurat jest potrzebne.
Reply
#13
A drop? Też bez kary do szansy?
Reply
#14
Tak, to dotyczy dropa i spoila ze zwykłych mobów
Reply
#15
Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze nigdy szczerze mówiąc. Że na 80+ można farmic cbp/sop w branded... Albo farmic adene jak wściekły w fogu, bo przecież pomimo że moby niebieskie to hajs się sypie normalnie.
Że to niby retailowo? Że niby tak powinno być? Czy ten projekt ma takie ustawienia? Bo patchnotes nie ma nic o tym
Reply
#16
To nie są normalne ustawienia, normalnie masz karę na spoila i dropa. Wyobraźcie sobie, że chcecie iść do tego wyżej wymienionego branded, a tam lata kraś na 80, co ściaga salkę i ma moby na strzała :d Wyżej pochwaliłem pomysł, ale jako, że sam nie gram na lury, to nie przemyślałem impaktu.
Reply
#17
No właśnie, dziwny ten brak kary jak dla mnie. A że niby nie trzeba będzie robić armii spoili na każdy spot?
W innym wątku w prawdziwe, ale sam admin mówił, że ludzie będą mieli co robić i żywotność servera ma tym skorzysta. A tu? Brak kary do dropa/spoila w zaleood widełek lvlowych? Błąd moim zdaniem.
Reply
#18
Tutaj się zgodzę z przedmówcami, bo ja patrząc ze swojej perspektywy, gdybym był new joinerem i chciał sobie na 40+ zarobić kasę na spoilu, to np. leciałbym do branded.
Wpadam do tych kat i tak jak pisane, lata kraft 80 i zabija salke po salce. Myślę, że taki widok zniechęciłby mnie bardzo to startu z opóźnieniem na tym serverze.

Z drugiej jednak strony, walka o takie popularne spoty bylaby ciekawa... PvP o spota postaciami 80+ w branded Big Grin
Reply
#19
(27-08-2021, 14:09)g0mez Wrote: Tutaj się zgodzę z przedmówcami, bo ja patrząc ze swojej perspektywy, gdybym był new joinerem i chciał sobie na 40+ zarobić kasę na spoilu, to np. leciałbym do branded.
Wpadam do tych kat i tak jak pisane, lata kraft 80 i zabija salke po salce. Myślę, że taki widok zniechęciłby mnie bardzo to startu z opóźnieniem na tym serverze.

Z drugiej jednak strony, walka o takie popularne spoty bylaby ciekawa... PvP o spota postaciami 80+ w branded Big Grin

Walka może być tak czy tak, pk możesz wbić na 80 lvl też, ale sama mechanika spoilowania blue mobów jest zdecydowanie bez sensu. Pomijając nawet kwestie sensu jest to po prostu kolosalne ułatwienie, którego na serwerze x2 nie powinno być.
Reply
#20
Tworzenie dowolnej nowej postaci, a tworzenie któregoś z kolei spoila mają zdecydowanie różną atrakcyjność z punktu widzenia gracza. Z tym się chyba wszyscy zgodzimy.

Zbadałem temat i retailowo powinno być 8 poziomów różnicy bez kary, a potem każdy kolejny poziom to -9%. Przy 19 poziomach różnicy nie wypadnie wtedy nic.

Zgadzam się z tym, że jakaś kara powinna być, ale nie mogę zrobić tak, że nie będzie nic lecieć, ponieważ zablokujemy wtedy np. możliwość zdobycia niezbywalnych książek na Weight Increase, jeśli ktoś przegapi i wbije zbyt wysoki poziom. Ciężko przewidzieć z czym jeszcze mogą się pojawić problemy, zwłaszcza, że ta kara ma też zastosowanie w niektórych questach (szansa na quest itemy).

Dlatego przywróciłem retailowe ustawienia, ale z maksymalną karą -45% i tak to od jutra będzie działać.
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)