Ceny
#1
Czy ceny teleportów nie powinny być darmowe do 2 Profesji(40lv)?

Na 12 Lvlu sa tak kosmiczne ceny za TP ze jak wejdziesz do dion tak juz tam zostanieszSmile
Reply
#2
Jest opisane w features, że ceny TP do 20 są x4, a 20-40 są x2.
Wszystko po to żeby zachęcić graczy do biegania po świecie, używania adeny rozmyślnie jak będzie gap do 25 i 36 etc.
Możesz kupować mounty u newbie żeby latać szybciej Smile

https://l2sanctuary.pl/pl/features/#journey
Reply
#3
(24-08-2021, 10:27)g0mez Wrote: Jest opisane w features, że ceny TP do 20 są x4, a 20-40 są x2.
Wszystko po to żeby zachęcić graczy do biegania po świecie, używania adeny rozmyślnie jak będzie gap do 25 i 36 etc.
Możesz kupować mounty u newbie żeby latać szybciej Smile

https://l2sanctuary.pl/pl/features/#journey

Wszystko fajnie tylko latanie z jednej lokacji do drugiej 4h jest uciążliwe i myślę ze wiele to zniechęci, wedlug mnie powinno byc do 40 Teleporty bez adeny a pozniej mozna zrobic normalne ceny tak jak powinny byc lub x2
Reply
#4
Popieram przedmówce to nie Pokemon GO żeby nabijać kilometry i może to zniechęcić graczy jeśli na niskich lvl będą musieli przebiec pół mapy by pogadać z npc do Q Tongue
Reply
#5
ogólnie na serverach z niskimi ratami często gęsto sie tak robi, że się biegnie przez mapę spamuje .loc i jak już zmieniło sie region to /unstuck byle by zaoszczędzic na początku adenę .... dla mnie spoko pomysł Smile ma być klimatycznie niech jest
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#6
Nie planuje zmian w cenach. Po 40 poziomie wracają do normy, a do tego czasu trzeba rozważnie planować każdą podróż.
Reply
#7
A co z questem na 2 profe od 35+ przeciez to bedzie masakra 4 dni samego biegania po mapie Smile
Reply
#8
Bez obaw, w H5 każde zadanie na 2 profesje daje Dimensional Diamonds, które wymieniasz na SoE do miast, więc koszty są znacząco ograniczone. Wierzchowce pozwalają szybko dotrzeć tam gdzie i tak musiałbyś dobiec. Ponad to pozostaje jeszcze możliwość pominięcia zadań używając certyfikatów od Newbie Guide.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)