Crafting suggestions
#1
Mam propozycję która może jeszcze ulepszyć wspomniany przez administrację powrót świetności crafting'u:

Quote:Sanctuary restores the importance of craftsmanship known from older chronicles [...]


1. Ponieważ common'y i shadow'y D i C zostały usunięte z servera, można również usunąć shoty D i C grade z grocery - utrudni to troszkę początek gry i z pewnością przywróci ważność kraftów w początkowej fazie servera!

2. Zwiększyć cenę przedmiotów A grade w luxury shop (lub całkowiecie je usunąć). Wtedy opcja kraft'u a-grade byłaby tańsza w porównaniu z kupnem z luxury, ale bardziej ryzykowna (60%) Smile Znowu pozwoli to na spowolnienie trochę gry i rozkoszowanie się etapem craftu a-grade na który i tak każdy będzie miał czas przez event flecisty. 


W dalszej fazie gry, można rozważyć przywrócenie cen i shotów, żeby nowi gracze mieli szansę szybciej nagdonić etc.

Zapraszam do dyskusji i komentarzy Smile
Reply
#2
1. Jestem za usunięciem D i Cgrade SS'ów z grocery. biorąc pod uwagę, że stage do 40lvla będzie trwał jakiś czas. krafty były by jednymi z najważniejszych klas na początku. pozwoli im to również na zarobek aby przebrnąć przez kolejne etapy Smile

2. Tutaj już trzeba by było kombinować z cenówkami itd. pomysł sam w sobie dobry, aby wydłużyc żywotność servera, ale %ceny% trzeba już ręcznie ustalać.
Reply
#3
1. Jak najbardziej za! Kowali nie braknie - także ss też bedą, Niech chłopaki kują shoty póki gorące i rozwijają skrzydła swojej wielkości handlowej już od początku!

2.Zgadzam się z chłopakami i nic nie cieszy mojego serca dzisiaj, niż ich podejście do tematu. Farmienie "a" gradów, to fajna sprawa i masa kontentu. Któż z nas nie spędził godzin na VOS próbując wyfarmić recki na rękawice DC I TM? Któż z nas nie wyrywał sobie włosów na beast farmie karmiać bizony, które nie dawały recek?! Wydłużmy życie serwera!
Reply
#4
Raczej niewykonalne, część potworów nie występuje na tej kronice lub ma zmieniony lvl.
Reply
#5
co do shotów jak najbardziej za Smile co do reszty to już nie róbmy z H5 Interluda
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#6
Witam, również uważam że fajnie by było jakby zaszły jakieś zmiany dotyczące itemów w luxury shopie. Gram pierwszy raz na h5 i nwm czy tak już jest czy to celowy zabieg wprowadzenia itemów a,b grade i okej nawet ciekawy pomysł, gdyby nie absurdalnie niskie ceny gdzie za takiego soma czy soul bowa wystarczy dać 20m adeny nie mówiąc o a grade armorkach po kilka kk. Myślę że ciekawą opcją byłaby zamiana adeny na kryształy żeby kupić takie itemy. Craftcenie jest fajną rzeczą jak i radość z dropnięcia c,b,a grade itemkow a że event flecisty prawdopodobnie z łatwością pozwoli uzbierać adene na itemy z luxury to sam craft będzie miał znaczenie dopiero przy ss b,a,s oraz s+ itemkach. To takie luźne przemyślenia z mojej strony Smile
Reply
#7
1. Zaakceptowane. Wprowadzam następujące zmiany na becie, do oceny:
  • Usunąłem shoty D i C ze sklepów
  • Zmniejszyłem koszt Rope of Magic, bo ceny były zaporowe

Zmiany będą widoczne po restarcie.

2. Specyfika H5 jest inna od Interlude. Sprzęt A grade nie jest tak wartościowy, głównie dlatego, że nie można wrzucać do A grade atrybutów i jeśli będzie ciężki do zdobycia to zostanie po prostu pominięty na rzecz low S/Dynasty. Jeśli ktoś będzie chciał się pobawić w A grade to nadal ma do zdobywania Top A sety i bronie, których w Luxie nie ma. Tutaj bez zmian.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)