Global market - ograniczenia?
#1
Tak się wczytałem dokładniej w customowe zmiany i moją uwagę przykuło:


— Market to centrum handlu serwera. W zależności od poziomu klasy głównej postaci możesz wystawić tutaj do 45 przedmiotów.


Raz pamiętam grałem gdzieś, gdzie był taki global market. I wszystko cacy, ale był tego jeden mankament (tzn pewnie nie jeden ale ten był mocno odczuwalny) otóż, po jakimś czasie ów global market był zapchany gównami, że tak powiem. I raz, że trzeba było się przekopywać przez n-stron, żeby znaleźć cokolwiek co ma wartość, a dwa, że janusze biznesu wystawiali itemy po zaporowych cenach (tak tak, zdesperowani zapłacą tyle po ile będzie - ale mam na myśli ceny oderwane od rzeczywistości).

Myślę, że jakieś ograniczenie czasowe przez jaki item będzie na liście na global markecie. Lub coś mądrzejszego Smile
Reply
#2
Również dostrzegam ten problem. Na ten moment nie ma limitu czasowego. Jak się zrobi bałagan to anuluje wszystkie aukcje, albo dorobię taki limit.
Reply
#3
(14-08-2021, 23:31)Sayha Wrote: Również dostrzegam ten problem. Na ten moment nie ma limitu czasowego. Jak się zrobi bałagan to anuluje wszystkie aukcje, albo dorobię taki limit.

No i lux. Grunt, że masz to na uwadze.
Reply
#4
najlepszym wyjściem jest ustawienie min 3 max 7 dni offlineshop bądź oferty w markecie wtedy nie będzie problemu z tzw "syfem" Smile

dlaczego minimum 3 dni ? - wydaję mi się spoko opcja dla ludzi którzy pracują i np w piątek po pracy wpadną tylko do domu się ogarnąć i wyjadą sobie na weekend np.: niewiem w góry na narty bo sie sezon zaczyna Smile

dlaczego max 7 dni ? - ceny jak wiemy na rynku są bardzo ruchome i jak komuś mega zależy szybko na kasie to wiadomo, że puści taniej nawet jak będzie miał być stratny, a tydzień wydaje mi się mega spoko opcją Smile przecież zawsze można ściągnąć dany przedmiot z aukcji po powiedzmy 4 dniach i wrzucić go znowu z inną kwotą z nowym licznikiem na 7 dni
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)