Multibox limits and rules
#41
Jak dla mnie 1+1 najlepsza opcja. Big Grin
Reply
#42
Żeście naspamowali. Jeśli chodzi o ograniczenia "z automatu" na instancjach to na wielu serwerach kończyło się to wywalaniem losowych postaci z instancji co w przypadku limitowanych instacji równało się z końcem wyprawy, co niekiedy bywa dość bolesne.

Nie jestem zwolennikiem nakładania ograniczeń na liczbę komputerów szczególnie że znam dużo par grających w l2 i ograniczenie do jednego komputera mogą im skutecznie zniechęcić serwer. Z drugiej strony żadne ograniczenie nie da pewności że ktoś tego nie obejdzie.

Co do ilości postaci to mi osobiście wystarczyła by opcja 1+1, chociaż by w pełni wykorzystać potencjał niektórych klas nie da się grać bez 3 boksów. Niby można grać z randomami ale jeśli chodzi o suportowców często kończy się to albo ich nagminnym afczeniem, w najlepszym wypadku stoi postać na makro a właściciel lata w tym czasie na innej Tongue  W sumie aż ciekawy jestem jakie klasy będą przeważać na majnach na tym serwerze.

Podsumowując każde systemowe restrykcje da się obejść jeśli ktoś potrafi, jeżeli administracja będzie chciała przypilnować graczy to coś czuje że powrócą stare patenty z bieganiem w kółko i odliczanie XD
Reply
#43
Przychylam się do zdania Marksa.
L2 to MMO, czyli multiplayer. Chodzi o grę w zespole, a nie solowanie z pełnym zestawem bufferów na plecach.
Gra została zaprojektowana na jedną postać per gracz.
Jednocześnie producent umożliwiał multibox tylko ze względu na to, że gra przez wiele lat gra była na abonament. Chodziło o czystą kasę.
W grę wchodzi 1 char lub 1+1 ze względu na to, że mamy 2021 i nie zawsze można znaleźć kogoś do party, wpadamy na 1-2h do gry i tracić 40 min na szukanie party jest trochę bez sensu.
1+1 umożliwia solowanie jednemu graczowi - main + buffer: HE + PP, BH + SE, SPS + SE, etc itd
Tak, niektórzy będą to obchodzić, ale to już będzie złamanie regulaminu i taki gracz musi się liczyć z zbanowaniem. Jego ryzyko.
Na endgame i tak jest konieczne granie w dużym party, więc problemu z fullbufem nie będzie. Jeden zaloguje boxa SE, drugi SWS'a, trzeci BDka
W 2021 uważam, ze 1 + 1 to optimum.

Jest jeszcze jedna opcja 1 + 1 + 1premium - za każdy dodatkowy box gracz płaci miesięcznie datek na serwer.
Reply
#44
Tak odnośnie ułatwień żeby móc zrobić te hardy w mniejszym gronie...
No kurde, a jak trzeba będzie zebrać ludzi spoza własnej kliki to czy to tak źle?
Przecież nie rozmawiamy o sytuacji, że serwer umiera i online w piku to 30 osób Smile przecież dzięki temu, że brakuje ludzi na instancję to tak właśnie tworzą się sojusze, powstają wojny (choćby o podział dropa), tak budują się CP. Czyż to nie jest skladowa życia serwera?
Reply
#45
(24-08-2021, 18:49)Lii Wrote: Przychylam się do zdania Marksa.
L2 to MMO, czyli multiplayer. Chodzi o grę w zespole, a nie solowanie z pełnym zestawem bufferów na plecach.
Gra została zaprojektowana na jedną postać per gracz.
Jednocześnie producent umożliwiał multibox tylko ze względu na to, że gra przez wiele lat gra była na abonament. Chodziło o czystą kasę.
W grę wchodzi  1 char lub 1+1 ze względu na to, że mamy 2021 i nie zawsze można znaleźć kogoś do party, wpadamy na 1-2h do gry i tracić 40 min na szukanie party jest trochę bez sensu.
1+1 umożliwia solowanie jednemu graczowi - main +  buffer: HE + PP, BH + SE, SPS + SE, etc itd
Tak, niektórzy będą to obchodzić, ale to już będzie złamanie regulaminu i taki gracz musi się liczyć z zbanowaniem. Jego ryzyko.
Na endgame i tak jest konieczne granie w dużym party, więc problemu z fullbufem nie będzie. Jeden zaloguje boxa SE, drugi SWS'a, trzeci BDka
W 2021 uważam, ze 1 + 1 to optimum.

Jest jeszcze jedna opcja 1 + 1 + 1premium - za każdy dodatkowy box gracz płaci miesięcznie datek na serwer.

ostatnia opcja odpada Smile  zero komerchy na serverze
[Image: ZvLEFZq.png]
Reply
#46
jak dla mnie (o ile jest to mozliwe) , 1+1 per pc , a nie wiecej niz 5 per ip , lub cos takiego byloby dobrym rozwiazaniem dla osob ktore graja wspolnie z 1 ip
Reply
#47
I jest jakaś ostateczna decyzja po becie co do boxów? Czy wciąż rozważane?
1+1 na pc czy 1+2 na pc (przy jednym pc na jedno ip)??
Reply
#48
Zgodnie z tym co napisałem w pierwszym poście decyzja zostanie ogłoszona trzeciego dnia od startu serwera, czyli prawdopodobnie w niedziele wieczorem.
Reply
#49
English version below.

Po przeanalizowaniu danych z Open Bety i pierwszych dni działania serwera postanowiłem wprowadzić następujące zmiany w regulaminie:

Quote:— Gracz może używać jednocześnie tylko jednego PC.

Limit kont na PC zostaje utrzymany na dotychczasowym poziomie. Oznacza to, że jeden gracz może legalnie zalogować sumarycznie tylko 3 postacie, a nie 6.

Decyzja jest ostateczna.


English version:

After analyzing the data from the Open Beta and the first days of the server's live, I decided to make changes to the regulations:

Quote:— One player can use only one PC at a time.

The limit of accounts on PC is kept at the current level. This means that one player can only legally log in 3 characters in total, not 6.

The decision is final.
Reply
#50
I pięknie. Tylko graczy trochę mało Sad
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)