Pytania odnośnie Horizon2
#1
Witam,
W związku ze zbliżającymi się zmianami na serwerze, chciałbym zadać parę pytań dotyczących tych zmian i zachęcić również innych graczy do zadawania ich Wink
1) Transformacje wprowadzone dla niektórych class wymagają zmiany broni, niekiedy na te bronie nie ma skilli passywnych. Czy transformacja je zapewni?
2) Czy transformacja będzie ograniczona czasowo, czy będzie ona działać tak jak w przypadku przemiany na Bishu itp.?
3) Czy zasięg skilla typu "Push" u Propheta, jak również i innych jest ograniczony zasięgiem? Jeśli tak to jaki ma zasięg?
4) Czy skille z przemian są przypisane do jakichś atrybutów i czy nowe skille które dostają inne profesje tez mają przypisane atrybuty?
5) Czy skille, które na transformacjach potrzebują "bleed" żeby można było ich użyć będą  miały status aktywnych automatycznie gdy target będzie miał wspomnianego "bleed" czy trzeba będzie przyglądać się i liczyć na szczęście ;P?
6) Czy przemiana "Harvester" sprawi, że postać która ją otrzymała będzie funkcjonować jak WL tzn. bić tyle samo targetów co WL?

Na chwilę obecną, tyle pytań przychodzi mi do głowy, oczywiście będę dodawał pytania jeśli coś mi przyjdzie do głowy lub jeśli w czasie BETA testów jakieś się nasuną. Wybaczcie mi jeśli niektóre pytania są pytaniami od NOBA Big Grin.
Reply
#2
1. Tak, nowe transformacje zapewniają mastery na odpowiednią broń: Harvester - Polearm Mastery, Nosferatu - Fist Weapon Mastery, analogicznie jak transformacja Vanguard zapewniała Dual Weapon Mastery i Two-handed Weapon Mastery.

2. Nie, nowe transformacje nie mają ograniczenia czasowego, tak samo jak Inquisitor i Vanguard.

3. Push jest skillem fizycznym do walki w zwarciu, jego maksymalny zasięg użycia jak i wszystkich takich skilli (np. Power Strike) wynosi 40. Jego wersja obszarowa - Repulse ma zasięg 100. Oba skille odrzucają przeciwnika na odległość 150.

4. Nie mają, decyduje atrybut w broni.

5. Na pasku statusu będziesz widział czy bleed siedzi na przeciwniku. Działanie jest analogiczne jak w przypadku skilla Contagion berserkera, który też wymaga efektu krwawienia na celu.

6. Sama przemiana nie. Na ilość celów wpływa Polearm Mastery i buff Threshing z przemiany, który zwiększa maksymalną ilość celów, rozpiętość i zasięg ataku włócznią.

Pytaj śmiało, jeśli coś cię jeszcze zainteresuje.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)