Security Error
#1
Witam wszystkich,

Chcialbym spytac dlaczego wyrzuca mnie z gry. Za kazdym razem jak mam odpalone okno z innego servera to tu dostaje dyskonekta Dodgy
Pozdrawiam / Kind Regards

'' Be youself, everyone else is allready taken''
Reply
#2
Wszystkie odpalone L2 muszą być odpalone przez Starter.
Reply
#3
Zawsze odpalam przez starter.
Pozdrawiam / Kind Regards

'' Be youself, everyone else is allready taken''
Reply
#4
(13-10-2021, 21:29)Quetl Wrote: Zawsze odpalam przez starter.

I żaden inny klient nie może być odpalony. Nawet z żadnego innego servera.
Reply
#5
to niedobrze.....ze jedno blokuje drugie
Pozdrawiam / Kind Regards

'' Be youself, everyone else is allready taken''
Reply
#6
Thumbs Up 
Podepnę się pod wątek, żeby nie zakładać nowego. Gram od paru dni, wszystko było cacy do dziś. Odpaliłem, zabiłem parę mobów, bam, Security error 111. Huh Myślałem że może jakiś błąd, ale teraz po każdym odpaleniu od razu wywala. Co może być przyczyną?

P.S. Witam, nowy tutaj, choć wydaje mi się że zagoszczę na dłużej Big Grin Propsik za serwer, brakowało mi serwera z taką konfiguracją  Cool
Reply
#7
Kod 111 oznacza, że serwer przestał otrzymywać aktualne dane z twojego Startera.

Mogą być różne powody wystąpienia takiego problemu, np.:
- antywirus/firewall lub inne zabezpieczenia zaczęły blokować dane wysyłane przez Starter (należy go dodać do wyjątków)
- możliwy problem z rozpoznaniem maszyn łączących się z jednego IP (spróbować uruchomić Starter i grę na innym komputerze, na którym wcześniej grano, lub skorzystać z innego internetu, lub skorzystać z VPNa na czas trwania problemu)
- Starter stracił połączenie z serwerem i nie może się połączyć ponownie (zrestartować grę i starter)
- inne problemy sieciowe
Reply
#8
Ok, pomogło Wink Mam nadzieje że więcej się nie powtórzy Tongue
Reply




Users browsing this thread: 1 Guest(s)