Vote
#11
No i super ;] ja tez juz glosuje, a co
Reply
#12
Dzięki wszystkim. Dorzucam kolejną listę:

Vote for Sanctuary in L2Top.CO

Na Hopzone też jesteśmy, ale jeszcze nie działa:

Vote our sever on HopZone.Net - top l2 servers
Reply
#13
Tez proponuje jednak nagrody za VOTE oczywiscie itemy nie tradowalne jak scrole szansa na runke z XP SP wszystko nietradowalne rozwiazuje problem ze ktos odpali 100 kompow.
Reply
#14
tez uważam ze musza być nagrody za votowanie cokolwiek runka albo jw 50% tańsze teleporty na 24h głupia mechanika ale musi byc aby na serwer wpadały nowe osoby
Reply
#15
Jeżeli już koniecznie muszą być nagrody za głosowanie (twierdzicie ze ludzie głosują tylko dla nagród a nie dla serwera?), to powinny byc takie ktore w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę.

Przy serwerze z takimi ustawieniami jak tutaj, danie komuś runy expa , powoduje znaczna zmianę w porównaniu do innych graczy.

Moze np szanse na ozdoby/czapeczki ograniczone czasowo na 24h.
Reply
#16
To jest tylko gra jeśli online nie urośnie do miesiąca to serwer padnie chyba że admin będzie trzymał go dla 15 osób muszą coś z tym vote zrobić aby się ludziom chciało i był napływ nowych dodatkowa wychodzi bokiem ten cały lvl cap nigdzie nie jest nagłaśniane ze lvleluje się dłużej że nie ma commonow i shadowow i sam proces jest wydłużony i dłużej się go wbija przez co pracująca osoba i tak ledwo daje rade chyba że jestemy testerami i za miesiąc wyjdzie nowy serwer pod inna nazwa
Reply
#17
Proponowałbym dodać VOTE na główna strone i zrobic jakis Vote reward, inanczej to nie zachęci ludzi do głosowania a po miesiącu tak jak kolega wyzej pisał będzie 15 osób.
Reply
#18
Vote jest na stronie, ale przede wszystkim jest w Starterze przez, który każdy gracz przechodzi uruchamiając grę. Dodanie nagród jest w planach, cierpliwości.

Większość graczy dowiaduje się o serwerach od znajomych i najlepszy efekt dają wasze polecenia i podsyłanie linku do naszej strony ludziom, którzy mogą być zainteresowani.

Ja ogłaszam gdzie się da. Jeśli znacie miejsca, gdzie jeszcze jest sens wrzucić ogłoszenie to poinformujcie mnie.
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)