Roanoke
#1
Wink 
Przyjmę do klanu osoby, które nie grają hardcorowo (chociaż mogą być i takie), nie muszą się znać na grze (do wszystkiego można dojść z czasem i wspólnie). Ja gram sam póki co. Zrobiłem od groma postów ale chciałbym się skupić na jednej dwóch bo tak to strasznie męczące.
Mam 5lv klanu + akademia, clan hall w Aden (Golden Chamber). A w crescie fajną czaszkę z promocji Tongue.

Sam gram w zasadzie codziennie, chociaż różnie bywa. Oferuję wsparcie na początku, wspólne wypady i co tam w L2 można robić. Gram dla przyjemności nie o złote galoty Wink.

Może teraz co nieco o sobie.
W L2 po raz pierwszy zagrałem hm naście lat temu na polskim serwerze Matrix (RIP) i na nim spędziłem większość czasu w L2. Później miałem mniejsze i większe epizody (L2Raquette Interlude).
O L2 wiem trochę ale nie wszystko. Postanowiłem pograć trochę bo w L2 poznałem wielu ciekawych ludzi, i mam z tą grą wiele fajnych wspomnień (teraz to nawet te złe chwile mile wspominam Tongue).


Nie wymagam praktycznie niczego poza kulturą.


To chyba tyle.
Można w grze pisać do (na tych postach jestem najczęściej, a najlepiej to maila wysłać bo tak to nic mi nie umknie) :
Skyre
Saszka
Buffuomiej
Burza
Rain
Bennar
Hagan
Reply


Messages In This Thread
Roanoke - by Haoro - 06-11-2021, 14:49
RE: Roanoke - by Vrokir - 22-11-2021, 22:27
RE: Roanoke - by Vrokir - 24-11-2021, 14:18
RE: Roanoke - by shadowgirl - 04-12-2021, 21:16
RE: Roanoke - by 12norbert34 - 26-09-2022, 21:20



Users browsing this thread: 1 Guest(s)