Roanoke
#1
Wink 
Przyjmę do klanu osoby, które nie grają hardcorowo (chociaż mogą być i takie), nie muszą się znać na grze (do wszystkiego można dojść z czasem i wspólnie). Ja gram sam póki co. Zrobiłem od groma postów ale chciałbym się skupić na jednej dwóch bo tak to strasznie męczące.
Mam 5lv klanu + akademia, clan hall w Aden (Golden Chamber). A w crescie fajną czaszkę z promocji Tongue.

Sam gram w zasadzie codziennie, chociaż różnie bywa. Oferuję wsparcie na początku, wspólne wypady i co tam w L2 można robić. Gram dla przyjemności nie o złote galoty Wink.

Może teraz co nieco o sobie.
W L2 po raz pierwszy zagrałem hm naście lat temu na polskim serwerze Matrix (RIP) i na nim spędziłem większość czasu w L2. Później miałem mniejsze i większe epizody (L2Raquette Interlude).
O L2 wiem trochę ale nie wszystko. Postanowiłem pograć trochę bo w L2 poznałem wielu ciekawych ludzi, i mam z tą grą wiele fajnych wspomnień (teraz to nawet te złe chwile mile wspominam Tongue).


Nie wymagam praktycznie niczego poza kulturą.


To chyba tyle.
Można w grze pisać do (na tych postach jestem najczęściej, a najlepiej to maila wysłać bo tak to nic mi nie umknie) :
Skyre
Saszka
Buffuomiej
Burza
Rain
Bennar
Hagan
Reply
#2
wlasnie stawiam gre . chetnie dolacze
Imię: Vrokir
Pseudonim: Urhar-Takra (Szarżująca Czaszka)
Rasa: oroka
Klasa: pięściarz
 
uznaję tylko jedno prawo, prawo pięści, nieugięty w walce, serdeczny dla towarzyszy, bezwzględny dla wrogów, honorowy i rubaszny

faktem jest ze pędzę najlepsza nalewkę ze skorpionów heheheheheh
Reply
#3
Proszę o pm w grze
Imię: Vrokir
Pseudonim: Urhar-Takra (Szarżująca Czaszka)
Rasa: oroka
Klasa: pięściarz
 
uznaję tylko jedno prawo, prawo pięści, nieugięty w walce, serdeczny dla towarzyszy, bezwzględny dla wrogów, honorowy i rubaszny

faktem jest ze pędzę najlepsza nalewkę ze skorpionów heheheheheh
Reply
#4
Hej chętnie pogram razem od kilku tygodni gram na ile czas pozwala kiedyś z 10 lat temu namiętnie spędzałem nocki z L2 teraz to bardziej z sentymentu mój nick shadowgirl czasem jestem wieczorami a w weekendy rano
Reply
#5
Jeżeli nadal aktualne to dołączam się do was, mój nick w grze to 
Kuczi
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)