Offline shop/Craft - Statystyki serwera - Vote
#1
Cześć. Gralem w L2 lata temu (już nie pamiętam nawet w jakiej części) i z sentymentu chciałem wrócić. Zacząłem grę jakiś miesiąc temu na Reborn, ale nie przypasował mi głównie ze względu na brak box'a.
Zastanawiam się nad rozpoczęciem gry na serwerze, jednak brakuje mi kilku informacji.

Czy jest offline shop i offline craft, przebija się przez forum od dłuższego już czasu i próbuje znaleźć informacje na ten temat nie bez skutecznie. Znalazłęm tylko wzmiankę o "Global market" - nie pamiętam takiej funkcji z przed lat więc pewnie coś nowego doszło - ale to chyba nie to samo co posadzić postać na rynku z Giran.

Jakie jest obciążenie serwera, czy jest online czy offline, ilość graczy.

Z innych tematów VOTE. Po przeczytaniu jednego (lub kilku wątków) odniosłem wrażenie że administrator serwera sceptycznie podchodzi do tematu zmuszania graczy do głosowania. Też jestem tego zdania że niema co ludzi zmuszać, ale z drugiej strony głosowanie/głosowania w prostej linii przekładają się na graczy.
Jeżeli offline shop nie jest dostepny to może dodać go właśnie za oddanie głosu na jakieś stronie. Jak nie sklep to inny element gry nie wpływający bezpośrednio na balas.
Może temat boxsów, w standardzie 1+1 a po oddaniu głosu 1+2 teraz to pomoże graczom.

Pozdrawiam
Reply
#2
Tak, na serwerze jest offline shop, craft i buff.

Serwer jest online, ilość graczy możesz sprawdzić komendą .online

Za Vote są rekomendacje, oraz runki na exp, sp lub udźwig. Nagrody można odebrać komendą .getreward
Reply
#3
chyba o tym vote systemie wiedział tylko twój klan zero info przy logowaniu czy w grze GZ
Reply
#4
Informacje o zmianach na serwerze możesz znaleźć w Dzienniku Zmian:
https://l2sanctuary.pl/forum/showthread.php?tid=72

Wszystkie komendy są wypisane w grze w Community Board -> Commands
Reply




Users browsing this thread: 2 Guest(s)